DETAY VE FİYATLANDIRMA İÇİN

LÜTFEN SKYPE TIKALAYINIZ

Memory Cards

USB Flash Drive

SSD

Mobil cihazınızı istediğiniz yere götürebilirsiniz. Bu konuda herhangi bir limit yok. Unutulmaz kılacağınız anlar sınırlandırılmamalı. SanDisk'in mobil bellek ürünleri ile telefonunuzdaki alanı kolaylıkla artırabilir veya telefonunuzda kolaylıkla yer açabilirsiniz. Size sadece bu anları yaratmak kalır.

    Yüksek çözünürlüklü medya, müzik dosyaları ya da iş dosyaları ile kişisel dosyaların saklanabilmesi için yeterli kapasite.

    Telefonunuz ya da tabletinizden daha fazla verim elde edin: mobil bellek, taşınabilir cihazlara bellek takviyesinde bulunabilmenizi ya da dosyaları bu cihazlardan alabilmenizi sağlar sınırlandırmalar konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

 

 

 

Professional cameras and high-resolution camcorders deserve the power, performance, capacity and reliability. Depend on camera you are using and quality you are asking for we are able to recommend and supply memory cards that will suit your needs.

Müzikler, fotoğraflar, videolar, kişisel ve iş dosyaları; bugünlerde dosyalarımıza her yerden erişebilmek istiyoruz. Bir USB flash sürücüsüyle artık bu fırsata sahipsiniz.

 

  •     Her ihtiyaca ve tarza uyan bir sürücü seçkisi
  •     Dosyalarınızı güvenle saklamak için parola koruması
  •     Sektör liderinden güvenilir depolama

Katı hal sürücüler, dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarınızdan ne bekleyebileceğinizi değiştirir.

  •     Daha uzun pil ömrü ve düşük enerji tüketimi
  •     Hareket eden parçaların olmaması daha fazla güvenilirlik getirir
  •     Ayrıca SSD'ler sessizdir. Sakinliğini seveceksiniz.

 

 

@2016 Copyright Ade Dis Ticaret Pazarlama Ltd Sti                                                                                             E-Mail: selim@ade-disticaret.com