FOR MORE DETAILS AND PRICING PLEASE CONTACT US BY SKYPE

Memory Cards

USB Flash Drive

SSD

Mobil cihazınızı istediğiniz yere götürebilirsiniz. Bu konuda herhangi bir limit yok. Unutulmaz kılacağınız anlar sınırlandırılmamalı. Mobil bellek ürünleri ile telefonunuzdaki alanı kolaylıkla artırabilir veya telefonunuzda kolaylıkla yer açabilirsiniz. Size sadece bu anları yaratmak kalır.

    Yüksek çözünürlüklü medya, müzik dosyaları ya da iş dosyaları ile kişisel dosyaların saklanabilmesi için yeterli kapasite.

       Telefonunuz ya da tabletinizden daha fazla verim elde edin: mobil bellek, taşınabilir cihazlara bellek takviyesinde bulunabilmenizi ya da dosyaları bu cihazlardan alabilmenizi sağlar sınırlandırmalar konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

 

 

 

Profesyonel kamera veya yüksek çözünrlüklü camcoders kullanıyorsanız , kapasite , performans ve güvenirlilik gerektiren bir bellek kartı hakediyorsunuz demektir.. Kullandığınız kameraya göre ihtiyacınızı görebilecek kapasite,  performansta farklı marka ürünler sunabiliriz.

Music, photos, videos, personal and business files—these days we want access to our stuff wherever we are. With a USB flash drive, now you have it.

 

A variety of drives and brands to suit every need and style

Password protection to keep your private files secures

Solid state drives change what you can expect from laptops and desktops.

Longer battery life and lower energy consumption

No moving parts means greater reliability

SSDs are quiet, too.

 

@2016 Copyright Ade Dis Ticaret Pazarlama Ltd Sti                                                                                             E-Mail: selim@ade-disticaret.com